רק לגבר: הכרויות לגברים עם כלות מאוקראינה ונשים רוסיות, נשיות ומרגשות. אתר הכרויות אמין

   די להיות לבד! יותר קל ומהר להכיר אישה מרוסיה מאשר מישראל !! כלה מאוקראינה, כלה מרוסיה, בחורה מאוקראינה  

  • אנשים הגונים שאפשר לסמוך עליהם!
  • אמינות שירות והגינות!
  • הסוף לבדידות נמצא כאן באתר
  • בנות חדשות בכל יום

 חבר! אל תהיה חלק מהעדר! תהיה אתה ותעשה מה שאתה רוצה! אל תיתן לאחרים למשוך אותך אחורה, אל תיתן לאחרים לעצור אותך בגלל הקנאה שלהם! עבדת קשה ואתה רוצה להנות מהחיים ואני נותנת לך כאן את ההזדמנות, זה הזמן לקחת אותה!

תאר לעצמך איך חייך ישתנו כאשר תחיה אותם עם אישה יפה וממושמעת לצידך, לא יותר ימים שבהם לא תגיע לפגישות עם חברים או לפאב כיוון שאין לך עם מי, ולא משנה מה הסיבה... תמיד תרצה ללכת לכל מקום, אירועים, מסיבות, פגישות חברים. תמיד תרצה שכולם יראו את האישה שאיתך, תהנה ממבטי ההערכה שיופנו אליך מגברים ונשים. כי בינינו, גבר שאישה יפה לצידו הוא גבר שזוכה להערכה מכולם, הוא מצליחן אמיתי, כולם רוצים בחברתו !

  אל תשכחו, אני איתכם לאורך כל הדרך! תמיד אפשר להתייעץ אתי באימייל או לשוחח טלפונית עם אדם! זה לא עולה כסף, ואנו שנינו עושים זאת באהבה! 

27/28/2.1/2.3.15....הנה הבנות של שישי שבת וימי א'ב', כל התמונות והפרטים נמסרו ע''י הבנות עצמן - והן ממתינות לפנייה מכם!  

כמובן שכל הבנות דוברות רוסית ואת השפה הנוספת המצויינת....לצפייה בבנות של אתמול לחץ כאן ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אנא לחץ על הכפתור אם אינך רואה את הבנות של היום  

אנה, 21, טלה, 172, 53 ק''ג, אוקראינה, עיניים ירוקות, הג''ח, רווקה, אנגלית טובה, אחראית כנה וצנועה, אדיבה וחברותית, רגישה ועדינה, מלאת שמחת חיים ורומנטית, מתחשבת. אוהבת מסויקה וקוראת רומנים, יוצאת ומבלה, אוהבת אוכל אסייתי, מקסיקני ואירופאי, עוסקת בפעילויות ספורט מגוונות ואוהבת לטייל, רוכבת על סוסים, כדבריה: אני "מתה" על טיולים, מאד פעילה ובעלת אופי נוח, בריאה וספורטיבית. רוצה להכיר גבר אמיתי. עד 37

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?    אתה פונה אליה ישירות, אתה לא צריך אותי, אני לא מתווכת ולא מפריעה 

אליזבטה, 19, דלי, 170, 53 ק''ג, אוקראינה, עיניים אפורות כחולות, קופאית, הג''ח, רווקה, אנגלית בינונית, רצינית ונבונה, אחראית כנה ואדיבה, אלגנטית ורגישה, מקשיבה לרוק וקוראת רומנים, יוצאת ומבלה, אוהבת אוכל אירופאי ורוסי, שוחה ומחליקה על סקטים, אוהבת לטייל ושומרת על כושר, כדבריה: שאל אותי.... רוצה איש נחמד, עד 40 (היא מסומי, עיר חביבה בצפון אוקראינה על גבול רוסיה, על גדות נהר ועם מזג אויר מצויין בקיץ, מי שאוהב לדוג יאהב את הנהר הזה, אני לא אכנס שם למים בעבור מיליונים, תראו את הדגים המפלצתיים שיש בו :))))) נטלי)

את פרטיה המלאים ושל כל הבנות שכאן ושבמאגר שלי, כולל טלפון ואימייל, ושל כל הבנות שיירשמו בכל השנה ב259$ בלבד. תשלום אחד בודד בלבד!  

סטלה, 39, בתולה, 168, 67 ק''ג, רוסיה, עיניים חומות, זמרת, ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית, רצינית ואחראית, כנה נאמנה חברותית ומלאת שמחת חיים. מקשיבה לקלאסית, פופ ואופרה, אבל בכללי, המוסיקה הכי נעימה לאזני היא שקט ))  קוראת בלשים ורומנים, יוצאת להצגות קונצרטים ופארקים. שומרת על כושר, כדבריה: אני רב גוונית, רוצה איש מוכשר ומעניין, עד 47 ויותר.

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?   ***   יותר מ 4 שנים של שירות מכל הלב והצלחות מדהימות!    *** 

סבטלנה, 28, אריה, 156, 58 ק''ג, אוקראינה, עיניים חומות, מורה, ה''ג, רווקה, אנגלית בסיסית, מעשית ונבונה, אחראית כנה וצנועה, חברותית רומנטית ומתחשבת, מקשיבה לקאסי ופופ, קוראת רומנים שירה ומגזינים, יוצאת ומבלה ואוהבת מאכלי עמים, שוחה, רוכבת על סוסים ואוהבת לטייל, כדבריה: מחפשת קשר רציני בלבד, רוצה איש רציני וכן, אדיב ועד 70 (היא מניקולאייב, עיר ליד אודסה ובה מספנות ענק, האטרקציה העיקרית בעיר היא הנשים האוקראיניות היפות שנוהרות אליה, כעיר נמל ענקית יש בה אלפים רבים של פרוצות, וכל בחורה חתיכה שם כמעט היא פרוצה בפוטנציה, חוץ מאטרקציית הבחורות אין באמת מה לראות בעיר, בניגוד לאודסה שהיא עיר יפהפיה. לגבר שחושב לנסוע לשם אני ממליצה לא לעשות זאת לבד, כמות העבריינים והנוכלים ש"מתלבשים" על תיירים בעיר עצומה, ואפשר להסתבך שם בקלות, אפשר לומר שהעיר היא בנגקוק של אוקראינה, אבל בעוד שבתאילנד אין פשיעה, בגלל היד החזקה של המלך, בניקולאייב כל עבריין הוא מלך, הנה כמה תמונות, נטלי)

 

  את האמת, אתה לא מעדיף להיות בבית עם אחת הנשים המתוקות והחביבות שבאתר? מה עוצר בעדך ?? אל תהיה מאלה שנותנים לחששות ולקמצנות לשלוט בחיים שלהם ! קח שליטה ובנה את אושרך בעצמך !!

נטליה, 25, סרטן, 172, 54 ק''ג, אוקראינה, עיניים אפורות כחולות, מנהלת בתחום הסחר, ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית, רצינית ומעשית, כנה אדיבה ורגישה, מקשיבה לקלאסי ורוק, קוראת רומנים ושירה, יוצאת לקונצרטים, פארקים ובחברה, שומרת על כושר, רצה, כדבריה: אני בחורה רצינית ואולי מעט רומנטית מדי, מאמינה באהבה גדולה וקשר חזק. רוצה קשר מבוסס על כנות בין בני הזוג. גבר עד 38 (היא מחארקוב, עיר מפורסמת באוקראינה ושישראלים רבים מכירים, זו עיר שיש לה הרבה מה להציע בתחום התרבות, יש בה ספריות רבות ואוניברסיטאות ותחומי ידע רבים, אבל היא התפרסמה בעיקר בגלל בנותיה, חארקוב הפכה את מוסד ההיכרויות לאטרקציה העיקרית של העיר, ועקב כך בנות רבות מרחבי אוקראינה מגיעות אליה, בקיץ רואים "מצעדים" של בחורות חטובות בבגדי ים ועקבים בעיר, כשהן מפרסמות מועדונים או כל דבר אחר, בנות אלה גורמות לבחורות הרגילות של העיר להצטייר כולן כקלות להשגה, ולכן רואים בקיץ הפגנות רבות של בנות העיר כנגד ה"זרות" שבאות ומוציאות לעיר שם של עיר עם נשים קלות להשגה. ללא ספק אפשר לנסוע לשם ולבלות עם בנות יפהפיות רבות, אבל מדובר בהוצאה של אלפים רבים של דולרים, אנשי העיר "התמחו" בהוצאת כספים מתיירים..... הנה כמה תמונות, התמונה משמאל היא של כנס סיום באוניברסיטה. נטלי)

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?   ***   יותר מ 4 שנים של שירות מכל הלב והצלחות מדהימות!    *** 

אולגה, 31, תאומים, 168, 56 ק''ג, קזחסטאן, עיניים חומות, עוסקת בפיננסים, ה''ג, גרושה עם בת חמש עשרה, אנגלית בינונית, רצינית נבונה ואדיבה, אופטימית ורומנטית, מקשיבה לקלאסית פופ ולטינית, קוראת רומנים ושירה, יוצאת ומבלה, אוהבת אוכל רוסי איטלקי ויפני. רוקדת ושוחה. כדבריה: אני אוהבת לטייל וללמוד דברים חדשים, לגלות מקומות שלא נחקרו. אוהבת שירה וסרטים טובים, במיוחד על כוס קפה. מאמינה שערכי משפחה חשובים הם הדבר החשוב בחיים. רוצה קשר של כבוד הדדי עם גבר עד 45 ויותר.

את פרטיה המלאים ושל כל הבנות שכאן ושבמאגר שלי, כולל טלפון ואימייל, ושל כל הבנות שיירשמו בכל השנה ב259$ בלבד. תשלום אחד בודד בלבד!  

  ************************************

אולגה, 28, תאומים, 177, 53 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות, דוגמנית ומתורגמנית,    אינה זמינה יותר ואבקש לא לפנות אליה, תודה, נטלי   

*************************************

מנויים רבים חיים חיי אושר עם בנות מקסימות כמו אלה שבתמונות, למה שלא תצטרף?

 

נטליה, 33, שור, 170, 62 ק''ג, אוקראינה, עיניים אפורות, מנהלת, ה''ג, גרושה עם בן אחד עשרה, שקטה כנה וחברותית, אופטימית, מקשיבה לקלאסית וקוראת רומנים ושירה, יוצאת ומבלה, שוחה ואוהבת לטייל, רוקדת, כדבריה: פיתחתי אישיות מגוונת, אני צמחונית, ויודעת לבשל היטב אוכל טעים מאד. אני צריכה איש עם נפש חזקה, אחראי ושיכול להוביל משפחה, איש של ערכים, החלטיות, וכבוד, עד 45 (ולדעתי 55, נטלי)  חבר יקר, איך מתקשרים עם מישהי שיודעת אנגלית בסיסית? באינטרנט אתרים חינמיים רבים שנותנים אפשרות לכתוב בעברית ולקבל ברוסית וזאת גם בסקייפ! אני  זמינה באימייל, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנראה! חשוב לדעת שלרוסיות קל ללמוד עברית!

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?

 

נטליה, 36, אריה, 170, 58 ק''ג, אוקראינה, עיניים ירוקות, מנהלת, ה''ג, רווקה, אנגלית בסיסית, רצינית ושקטה, אחראית וכנה, אדיבה ורגישה, מקשיבה לקלאסי ופופ, קוראת מגזינים, יוצאת להצגות וסרטים, בחברה, אוהבת אוכל רוסי ואיטלקי, שומרת על כושר, אוהבת לטייל, כדבריה: אני "מתה" על החיים, רוצה קשר של אמינות ופרגון הדדיים, גבר עד 42 ויותר. חבר יקר, איך מתקשרים עם מישהי שיודעת אנגלית בסיסית? באינטרנט אתרים חינמיים רבים שנותנים אפשרות לכתוב בעברית ולקבל ברוסית וזאת גם בסקייפ! אני  זמינה באימייל, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנראה! חשוב לדעת שלרוסיות קל ללמוד עברית!

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?   ***   יותר מ 4 שנים של שירות מכל הלב והצלחות מדהימות!    *** 

אולסייה, 35, גדי, 163, 59 ק''ג, אוקראינה, עיניים ירוקות חומות, מנהלת בתחום מכירת והשכרת נדל''ן, ה''ג, גרושה ללא ילדים, אנגלית טובה, שקטה נבונה וכנה, נאמנה ועדינה, רומנטית, מקשיבה לקלאסית וקאנטרי, יוצאת להצגות וקונצרטים, מועדונים, שוחה ושומרת על כושר, אוהבת לטייל, כדבריה: אני אישה רצינית ואדיבה, רוצה ומעדיפה שניפגש בעיר שלי, לא רוצה התכתבות ארוכה ולא אוהבת את האינטרנט, זה בזבוז זמן לדעתי. טוב מראה עיניים פעם אחת ממאות מכתבים. אם לא תוכל להגיע לקייב, אין טעם לתקשר, אני מחפשת רק פגישה אמיתית פנים מול פנים ובקרוב מאד. רוצה איש שיודע איך לגרום אושר לאישה, וכאמור, שיכול להגיע אלי לקייב לפגישה אמיתית. עד 70 (הטכנאי שלי איבד את ההכרה כשראה את הביקיני הצהוב, לא יודעת, לי זה לא עשה כלום, אולי אני לא רגישה מספיק לצבע צהוב? :))) נטלי)

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?    אתה פונה אליה ישירות, אתה לא צריך אותי, אני לא מתווכת ולא מפריעה 

סבטלנה, 36, גדי, 160, 50 ק''ג, אזרבאיג'אן, עיניים חומות, רואת חשבון, ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית, רצינית ואחראית, כנה צנועה ואדיבה, חברותית ורגישה ועדינה, רומנטית, מקשיבה לקלאסית וקוראת רומנים, שירה, יוצאת ומבלה ואוהבת אוכל רוסי ואיטלקי, שומרת על כושר, אוהבת לטייל, כדבריה: אני רצינית,רגישה ורומנטית. מחפשת קשר רציני עם גבר איתו ויחדיו אקים משפחה. אהבה היא הכל, ללא אהבה אין משמעות לחיים, אהבה היא רגש יפהפה שיכול לשנות אנשים בדרך טובה. גבר עד 45 ויותר (היא נראית כמו ילדה, ומחשבותיה על אהבה טהורות כשל נערה, אני ממש אוהבת אותה, נטלי)

 חבר יקר, אתה יודע מה ההגדרה של מזל? 'כשהזדמנות פוגשת מוכנות' - אני נותנת לך את ההזדמנות, תביא את המוכנות ותבנה את עתידך הזוגי במו ידיך

אלנה, 50, תאומים, 165, 58 ק''ג, סאן פטרסבורג, עיניים אפורות כחולות, מנהלת, ה''ג, גרושה עם בת שלוש עשרה, אנגלית בינונית, כנה וגמישה, אלגנטית ורגישה, אוהבת מגוון מוסיקלי, קוראת רומנים שירה ובלשים, יוצאת ומבלה ורוקדת, מחליקה על סקטים וגולשת באלפים, אוהבת לטייל, כדבריה: אני קרובה לשלמות.... ורוצה להכיר איש אהוב משלי, גבר עד 60 + למה אני מוסיפה + ליד גיל הגבר המבוקש? ברוסיה גברים בני 50 נראים כמו בני 60 בארץ, כך שכשמישהי מבקשת גבר עד 50, בדמיונה היא רואה גבר רוסי שנראה כמו בן 60 או יותר. לכן, בפניה לבחורה תדגישו שאתם נראים טוב ונפלא - לא כפי שהיא מכירה ואל תהססו לפנות לבנות שמחפשות גברים צעירים בהרבה... מניסיון, רוב הבנות המומות מאיך שגברים ישראלים נראים טוב לעומת הגברים הרוסים

את פרטיה המלאים ושל כל הבנות שכאן ושבמאגר שלי, כולל טלפון ואימייל, ושל כל הבנות שיירשמו בכל השנה ב259$ בלבד. תשלום אחד בודד בלבד!  

אלמירה, 43, בתולה, 164, 55 ק''ג, רוסיה, עיניים ירוקות, מאמנת ספורט, ה''ג, גרושה עם בת בוגרת, אנגלית בינונית, אוהבת מוסיקה וקוראת רומנים ומגזינים, יוצאת ומבלה, אוהבת אוכל רוסי איטלקי ויפני, שוחה ושומרת על כושר, רוקדת, אוהבת לטייל ווושו (מעין קרב מגע אומנותי סיני) כדבריה: אני אישה אינטליגנטית ובעלת ראש פתוח, נשית ומשכילה. רוצה גבר שאיתו אקים משפחה חזקה מבוססת על אהבה, הבנה וכבוד הדדיים. איש כן ואדיב, אמיץ וחכם, רחב לב ואוהב, אכפתי והכי טוב.. שיהיה ה :-)) שלי....עד 62 (מקסימה! נטלי)

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?    אתה פונה אליה ישירות, אתה לא צריך אותי, אני לא מתווכת ולא מפריעה 

סבטלנה, 44, בתולה, 165, 58 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות כחולות, רואת חשבון, ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית, אחראית כנה ונאמנה, עדינה רומנטית ומלאת שמחת חיים, אוהבת אוכל איטלקי, מחליקה על הקרח ואוהבת לטייל, קוראת רומנים ומקשיבה לקלאסית, כדבריה: אני אישה פעילה ומעשית שרגילה להשיג את מטרותיה, אוהבת לטפח את האיש שלי ואת עצמי. רוצה כעת ליצור משפחה שבה אחריות הדדית, אני שומרת על כושר, שוחה ומתעמלת, נהנית מאורח חיים פעיל ובריא, חשוב לי להיות במצב טוב לא רק בשביל בעלי אלא גם בעבורי. אני בטוחה בעצמי וחושבת שאנשים בטוחים בעצמם מושכים מאד, אני חברותית ואשמח לחוק את זמני וביתי עם איש מיוחד לי. צעיר בליבו, אוהב חיים ופעיל, סקרן ושמשפחתו בראש מעייניו. איש שודע לתת ולא רק לקבל. עד 55 ויותר

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?

אבגניה, 36, תאומים, 172, 57 ק''ג, אוקראינה, עיניים חומות, רואת חשבון, ה''ג, אלמנה עם בן תשע, אנגלית מצויינת, אחראית כנה ונאמנה, חברותית ומלאת שמחת חיים, רומנטית ומתחשבת, אוהבת מוסיקה מגוונת, קוראת רומנים ושירה, יוצאת ומבלה ואוהבת אוכל איטלקי ויפני, שוחה ועוסקת ביוגה ואוהבת לטייל. כדבריה: מה שאתה מחפש, מחפש אותך. אני נעדיפה לפגוש אנשים בסביבה שלהם. אני סובלנית וחושבת, מקשיבה ומנסה למצוא פשרה. נהנית לצחוק, מבינה, רכה וחזקה בו בזמן, אוהבת לטייל ונהניתי לנסוע באופנוע הגדול של בעלי ז''ל. הייתי במקומות רבים אותם קשה לראות כשנמצאים בקבוצות תיירים. אני יכולה לנהל שיחה בכל תחום, אני גברת אמיתית שזקוקה לג'נטלמן אמיתי, מעריכה זמן חופשי ואינדבידואליות של בני זוג, ומנהלת את חיי לפי המשפט הבא: מישהו שאל איש חכם, כמה זמן צריך לחכות לאושר? ענה החכם, אם תמתין, אז זמן רב..... לכן עלינו לעזור לאושר למצוא אותנו מהר :)))  גבר עד 50 ויותר

כולם רוצים להכיר רוסיות יפות, אבל גבר אמיתי עושה משהו בנידון !!!

אליס, 27, עקרב, 175, 50 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות, עובדת בתחום הסטארטאפ, ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית, כנה אופטימית ורומנטית, עדינה ורגישה, אוהבת מגוון מוסיקלי, קוראת שירה ורומנים, יוצאת ומבלה ואוהבת אוכל אירופאי, עוסקת בפעילויות ספורט מגוונות, כדבריה: אני צריכה תקשורת עם מישהו שיהיה חבר טוב, שמבקר במוסקבה ושנוכל להיפגש בה. אני חברותית ואשמח להיכרות חדשה, אנא, אל תציע לי משהו לא מוסרי, אני צריכה גבר אמיתי והגון. עד 35 ויותר.

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?    אתה פונה אליה ישירות, אתה לא צריך אותי, אני לא מתווכת ולא מפריעה 

נטליה, 33, אריה, 172, 56 ק''ג, אוקראינה, עיניים ירוקות, כלכלנית, רווקה, אנגלית טובה, רצינית כנה וצנועה, אלגנטית, אוהבת מגוון מוסיקלי, יוצאת ומבלה ואוהבת לקרוא, שוחה ושומרת על כושר, אוהבת לטייל, כדבריה: אומרים עלי שאני אדיבה ורחבת לב, מיסטית ושקטה ואישה רומנטית וחושבת. יש לי חברה גדולה והרבה תחומי עניין, אני ספורטיבית אך לעתים פילוסופית, אוהבת לטייל וחופשות קיציות ליד הים. ואוהבת בעלי חיים. אשמח מאד להכיר גבר נבון ואמיתי, איש בעל חוש הומור ולב ענק. שיודע כיצד להיות גבר ושיהיה חבר ואהוב, אנא, אם אינך מסוגל להחליט או לעשות מעשה, אל תטריד אותי, לא מחפשת איש שיתמוך בי, אך רוצה אותך אכפתי ואוהב. גבר עד 50 (היא מעיר קטנה במרכז אוקראינה שבה מייצרים את המשאיות הכי נפוצות באוקראינה...עיר תעשייתית משעממת לחלוטין :)) נטלי)

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?   ***   יותר מ 4 שנים של שירות מכל הלב והצלחות מדהימות!    *** 

יוליה, 22, סרטן, 164, 64 ק''ג, אוקראינה, עיניים ירוקות חומות, סטודנטית, רווקה, אנגלית בסיסית ופולנית בינונית, רצינית אדיבה ונאמנה, עדינה אופטימית ורומנטית, אוהבת מוסיקה וקוראת שירה ומגזינים, יוצאת ומבלה ואוהבת אוכל אסייתי, לשחות, כדבריה: יש בי נשמה רכה וחלומית ונעימה, היא נמצאת עמוק בתוכי ואיני מראה אותה, אני נהני להיות חשאית ומסתורית. וחשוב לי לשמור על פנימיות הגונה ובטוחה. יש לי זכרון טוב, ואני לעולם לא סולחת. אני חושנית ומבינה את הטבע, נוצרתי לחום, נועם ורומנטיקה. חברה רועשת לא מתאימה לי ואני זקוקה לחום של בית. מעריכה סובלנות ורוצה באהבה לא רק גופנית כי אם גם רוחנית. רוצה קשר של אכפתיות, אחדות ואהבה. השלמת השני, התפתחות ולא ביטול עצמי. פרגון ואמון הדדיים. להבין אחד את השני, גם כשקשה לעשות זאת. יכולת להקשיב ולשמוע, לנהל שיחה, וחופש להחליט. גבר עד 32 + חבר יקר, איך מתקשרים עם מישהי שיודעת אנגלית בסיסית? באינטרנט אתרים חינמיים רבים שנותנים אפשרות לכתוב בעברית ולקבל ברוסית וזאת גם בסקייפ! אני  זמינה באימייל, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנראה! חשוב לדעת שלרוסיות קל ללמוד עברית!

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?   ***   יותר מ 4 שנים של שירות מכל הלב והצלחות מדהימות!    *** 

טטיאנה, 35, דלי, 164, 59 ק''ג, רוסיה, עיניים אפורות כחולות, מבקרת, ה''ג, רווקה, אנגלית בסיסית, כנה אדיבה ומלאת שמחת חיים, אוהבת לקרוא, מקשיבה לקלאסית רוק ופופ, יוצאת להצגות וסרטים, פארקים ובחברה, אוהבת אוכל רוסי, שוחה ורוכבת על סוסים, כדבריה: אוהבת מאד לקרוא, בעלי חיים ופסיכולוגיה, רוצה להכיר גבר עם אופי נוח, אדיב ונחמד. עד 47 +

    שימו לב: מנויים מקבלים את הפרטים המלאים של הבנות של היום ושל כל יום חינם הביתה - שנה שלמה!!  

לריסה, 42, אריה, 165, 48 ק''ג, מוסקבה, עיניים חומות, קוסמטיקאית רפואית, גרושה ללא ילדים, אנגלית בינונית, כנה אדיבה ונאמנה, גמישה עדינה ואופטימית, מקשיבה לקלאסית ופופ וקוראת רומנים ומגזינים, יוצאת ומבלה ואוהבת מאכלים שונים, עוסקת בפעילויות ספורט, אוהבת לטייל, כדבריה: אני אישה כנה ואמינה, בעלת חוש הומור ומטופחת, אוהבת לטייל, ללמוד דברים חדשים, אוהבת מאד בעלי חיים וטבע, אני אכפתית ויש לי לב ענק. רוצה איש עדין ואדיב אך בו בזמן בעל עוצמה פנימיתותשוקה לחיים. שאוהב את הדברים הפשוטים שבחיים, שרוצה לחלוק בחיים הטובים, בחלומות ותקוות, אמין ומעניין ובעל חוש הומור שיהיה מאהב ובעל אהוב לכל חיי! עד 50 ויותר

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?   ***   יותר מ 4 שנים של שירות מכל הלב והצלחות מדהימות!    *** 

 *****     פרטים חינם  של נשים רוסיות שרוצות להכיר גבר    *****

סבטלנה, Svetlana Filimonova, 37, קשת, 173, 69 ק''ג, רוסיה, עיניים אפורות, מורה לאנגלית, ה''ג, גרושה עם בת 7, מספרת שהיא אדיבה ונבונה, נאמנה חברותית ומתחשבת, אוהבת מוסיקה ומאד יצירתית, אוהבת לטייל,  תשמח להכיר איש נבון ונאמן. הנה האימייל שלה, ואני מאחלת בהצלחה לפונה אליה ולה. חשוב מאד, אם אתה פונה אליה, אנא צרף תמונה, מניסיון, בנות לא עונות לאימייל ללא תמונה. נטלי   sv161276@yandex.ru


  המחיר כולל מנוי לשנה שלמה וגם דיסק-און-קי עם פרטים מלאים של אלפי הבחורות שכבר רשומות אצלנו  

חברים עם פרטי הבחורות מסופק מידע על מה הן אוהבות, השכלה, מה הן מחפשות בגבר, מה הן אומרות על עצמן, וכן טלפון, כתובת אימייל (דואר אלקטרוני) וכתובת דואר רגיל. שימו לב מספר פעמים בשבוע יופיעו כאן בנות בגילאים אחרים! מגוון הגילים: 18 עד 55

הרשם עכשיו! כי אם תעשה – יהיו תוצאות. אם לא תעשה – לא יהיו תוצאות

ברצונך לעשות מנוי ? הדבר המשתלם ביותר ללא ספק! אנא צור קשר בטלפון או באימייל, ניתן לשלם באשראי או במזומן. התשלום מאובטח ברמת האבטחה הגבוהה ביותר הקיימת! החיוב יהיה על  $ 259.  זהו חיוב חד פעמי על סך של  259$  בלבד!  ותקבל את פרטי כל הבנות שבאתר! וכן כפעמיים בשבוע במשך שנה אליך ישירות לאימייל - פרטי בנות שנרשמו באותם ימים !!!!!! שליש מהמחיר של אתרים מתחרים!

    התשלום מאובטח לחלוטין, אינני מקבלת או רואה את פרטי האשראי שלך      רוצה לדעת אם האתר שלי בטוח? לחץ כאן   

****    לתשלום אנא צור קשר באימייל או בטלפון    ****

ניתן לפנות בכל שאלה אלי באימייל:   raklagever@gmail.com  דיסקרטיות מובטחת. טלפון: ימי א-ה, 19:00-10:00 אדם: 0547990537

שימו לב להשוואת המחירים עם אתרים אחרים, והתמורה המעולה שמקבלים אצלי (בירוק). יש ספק שאני הכי טובה?

 האתר  מחיר מנוי לשנה (ממוצע)  מה מקבלים
 אתרי הכרויות מובילים בארץ 800-1200 ש''ח  אפשרות לכתוב לבחורה דרך האתר בלבד! ללא תמונה ברוב המקרים, לא מקבלים טלפון אימייל או כתובת, הבחורה      מחליטה בצורה שרירותית באם לתת לך את הפרטים או לא
 אתרי הכרויות מובילים בחו''ל  מאות עד אלפי    דולרים!  רוב האתרים גובים פר הודעה שאתה שולח לבחורה, התכתבות פשוטה עם בחורה אחת יכולה להגיע למאות דולרים מבלי אפילו לראות עם מי מתכתבים!! וגם לאחר תשלום של מאות דולרים לא מקבלים את פרטי הבחורה!
 רק לגבר  259$ בלבד  מקבלים מיידית פרטים מלאים של אלפי בנות ובנוסף בנות חדשות שמצטרפות מידי יום - ישיר לאימייל שנה שלמה! כל הפרטים של הבנות!   תמונות, שאלון, טלפון, אימייל ואפילו כתובת מגורים מלאה! הדרך המושלמת להיכרות!

חבר'ה יום יום נרשמות בנות חדשות! אתם תקבלו את כל המבחר הקיים (לחצו כאן כדי לראות) וכל הבנות שיגיעו שנה שלמה!!!

          חברים! זו העיסקה הכי משתלמת בישראל !!!

          

אני מבטיחה לכם הגינות ומאמינה בכל ליבי ביושר במסחר,  אנו כתבו אלי לאימייל:  raklagever@gmail.com  התשלום באינטרנט מאובטח לחלוטין!!


בשורה תחתונה זה מה שאתם מקבלים: פרטי כל הבנות שבאתר (למעלה מ 4000 בנות) ושנה שלמה  כפעמיים בשבוע ישירות אליכם לאימייל פרטים מלאים של נרשמות חדשות! כ 1500 בנות חדשות חוץ מהמאגר!


חשוב מאד!!! ברוב אתרי ההכרויות בארץ  - אם לא בכולם - יש יותר גברים מנשים, אצלי על כל גבר יש עשרות נשים!! היחס הוא עצום לטובת הגברים!!

קראו כאן את מאמרה המפורסם של המובילה החברתית השווייצרית ג'ינה: למה כן לשאת אישה רוסיה....

כל הנשים שאנו מספקים את כתובותיהן הביעו את רצונן להכיר גברים זרים ולהגר למדינות שלהם! אין אצלנו מתחזות או צילומי ''דוגמניות'' בכדי להרשים! כל הפרטים סופקו ע''י הבנות עצמן, אנו לא משנים ולא מחדירים תמונות פיקטיביות

ולמה בעצם לא לעשות מנוי למטרת הרחבת אופקים? כאמור, העולם שלנו היום קטן, רוב האנשים בארץ יוצאים לחו''ל, מטיילים בעולם ופוגשים תושבים במדינות החוץ, עם המנוי תוכלו לקרוא על שאיפות של נשים, חלומותיהן ולדעת כיצד לגשת אליהן וליצור קשר. לא עוד יהיו בכם חששות מלהכיר נשים באירופה, דרך המנוי תוכלו להתכתב עם נשים, להכירן טוב ולהבין אותן, וגם אם לא מצאתם את מה שחיפשתם בעדכונים שאני שולחת לכם למעלה ממאה פעמים במשך שנה שלמה, הרי שרכשתם לכם מיומנות שיחה והכרות עם נשים מהעולם הרחב...

הרשם עכשיו! כי אם תעשה – יהיו תוצאות. אם לא תעשה – לא יהיו תוצאות

כל יום אנשים מודים לנו על שעשו את הצעד הכי חכם ונירשמו אלינו !!!!

   *   אני שולחת את פרטי הבנות כמאה פעמים בשנה, לא בימי שבת ולא בחגים.

משהו שאחת מהבנות שבאתר כתבה:

אם יכולתי להביע משאלה, הייתי רוצה להיות הדמעות שלך, להיוולד בעיניך ולמות בשפתיך...אבל אם אתה היית הדמעות שלי, לא הייתי בוכה לעולם בכדי לא לאבד אותך אף פעם ...

פלאזמה או LCD מה עדיף? כתבה מעניינת

אוהבים שירים ישנים וטובים?   http://www.songstube.net/

חזרה לדף ראשי...              

raklagever@gmail.com

אני שומרת לעצמי את הזכות לסרב לבקשות רכישה של פרטי בנות לפי שיקול דעתי הבלעדי וללא כל הסבר למי שאינני חפצה למכור לו את הפרטים


תגיות: נשים רוסיות, נשים אוקראיניות, שידוכים, אהבה, רומן, הכרות, הכרויות, אישה רוסיה, אישה אוקראינית, הכרות עם אישה רוסיה, נישואין, חתונה, הכרות עם אישה מאוקראינה, הכרות עם רוסיות, הכרות עם נשים רוסיות, הכרויות עם נשים רוסיות

raklagever 2008 - all right reserved  רק לגבר 2008 - כל הזכויות שמורות על פי חוק

אתר שוביניסט שהתחבר אלינו: http://www.shovinist.com/

תגיות: