רק לגבר: הכרויות לגברים עם כלות מאוקראינה ונשים רוסיות, נשיות ומרגשות. אתר הכרויות אמין

   די להיות לבד! יותר קל ומהר להכיר אישה מרוסיה מאשר מישראל !! כלה מאוקראינה, כלה מרוסיה, בחורה מאוקראינה  

  • אנשים הגונים שאפשר לסמוך עליהם!
  • אמינות שירות והגינות!
  • הסוף לבדידות נמצא כאן באתר
  • בנות חדשות בכל יום

אני מציעה לכם כאן פרטים ותמונות מעודכנות של בנות מרוסיה ואוקראינה שנרשמו באותו יום לאתר. אלה בנות בכל הגילאים, חמות ומקסימות שרוצות להכיר גברים ממדינות אחרות, וביחוד מישראל בכדי לחיות ביחד באהבה, או להקים משפחה, תלוי ברצון והעדפות הגבר. 

רוב הבנות יודעות אנגלית ברמה מסויימת, רובן יודעות אנגלית ברמה טובה. היום יש אתרים באינטרנט בהם תוכל לכתוב בעברית ולקבל תרגום מיידי לאנגלית, גם בסקייפ ניתן להקליד בעברית והבחורה מקבלת את מה שכתבת ברוסית! אני תמיד שמחה לעזור באם יש בעיה.

חברים! יש לי אלפי בנות רשומות! נראה לכם שלא תמצאו מישהי ?? ועם המנוי יתווספו לכם בחינם עוד אלפי  בנות !! אז למה אתם באמת ממתינים? וכל זה בסכום אפסי! 

2/3/4.12.14....הנה הבנות של היום, כל התמונות והפרטים נמסרו ע''י הבנות עצמן - והן ממתינות לפנייה מכם!  כמובן שכל הבנות

 דוברות רוסית ואת השפה הנוספת המצויינת....לצפייה בבנות של אתמול לחץ כאן ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אנא לחץ על הכפתור אם אינך רואה את הבנות של היום  

קטרינה, 21, קשת, 173, 50 ק''ג, אוקראינה, עיניים ירוקות, עוסקת בתחום האמנות, הג''ח, רווקה, אנגלית בסיסית, בטוחה בעצמה ומעשית, נבונה ולאגנטית, רגישה ואופטימית, אוהבת מוסיקה מגוונת, קוראת רומנים ויוצאת ומבלה, אוהבת אוכל איטלקי, רוקדת ורצה ואוהבת לטייל, כדבריה: אני מלאת עליזות, אוהבת אמנות בכל צורה שלה, אוהבת מוסיקה ולטייל, את הסתיו... רוצה קשר הדדי של אמון, הבנה ואהבה, ופיתוח מתמשך של הקשר. גבר עד 40  חבר יקר, איך מתקשרים עם מישהי שיודעת אנגלית בסיסית? באינטרנט אתרים חינמיים רבים שנותנים אפשרות לכתוב בעברית ולקבל ברוסית וזאת גם בסקייפ! אני  זמינה באימייל, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנראה! חשוב לדעת שלרוסיות קל ללמוד עברית!

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?    אתה פונה אליה ישירות, אתה לא צריך אותי, אני לא מתווכת ולא מפריעה 

דילארה, 35, מוסקבה, תאומים, 168, 55 ק''ג, מוסקבה, עיניים חומות, עוסקת בתחום התיירות, ה''ג, גרושה עם בן חמש, אנגלית טובה, מעשית ומתמידה, נבונה אחראית ואדיבה, נאמנה חברותית ורומנטית, מתחשבת. מקשיבה לדיסקו ורוק, קוראת רומנים ומגזינים, יוצאת ומבלה, אוהב אוכל איטלקי ואסייתי, רוקדת ושוחה, שומרת על כושר ואוהבת לטייל, כדבריה: אני אישה מאד מעשית שרוצה להכיר איש אחראי, משכיל ונבון, בעל חוש הומור ועד 38 + למה אני מוסיפה + ליד גיל הגבר המבוקש? ברוסיה גברים בני 50 נראים כמו בני 60 בארץ, כך שכשמישהי מבקשת גבר עד 50, בדמיונה היא רואה גבר רוסי שנראה כמו בן 60 או יותר. לכן, בפניה לבחורה תדגישו שאתם נראים טוב ונפלא - לא כפי שהיא מכירה ואל תהססו לפנות לבנות שמחפשות גברים צעירים בהרבה... מניסיון, רוב הבנות המומות מאיך שגברים ישראלים נראים טוב לעומת הגברים הרוסים

  את האמת, אתה לא מעדיף להיות בבית עם אחת הנשים המתוקות והחביבות שבאתר? מה עוצר בעדך ?? אל תהיה מאלה שנותנים לחששות ולקמצנות לשלוט בחיים שלהם ! קח שליטה ובנה את אושרך בעצמך !!

אלכסנדרה, 31, עקרב, 174, 69 ק''ג, גרה בגרמניה, עיניים אפורות כחולות, מרצה באוניברסיטה, ה''ג, גרושה עם בן שנתיים, אנגלית טובה וגרמנית מצויינת, רצינית ובטוחה בעצמה, נבונה אחראית ואדיבה, מלא שמחת חיים ואוהבת מוסיקה, קוראת רומנים ויוצאת ומבלה, רוקדת ואוהבת לטייל, כדבריה: מחפשת אחר החבר לנשמה שלי, רוצה קשר של ביטחון והבנה. גבר עד 60

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?   ***   יותר מ 4 שנים של שירות מכל הלב והצלחות מדהימות!    *** 

קטרינה, 28, שור, 158, 52 ק''ג, רוסיה, מנהלת כללית, ה''ג, גרושה עם בן 3, אנגלית בסיסית, רצינית ונבונה, כנה צנועה ואדיבה, חברותית ומלאת שמחת חיים ואופטימית, מקשיבה לקלאסי ודיסקו, קוראת רומנים שירה ובלשים, יוצאת להצגות וסרטים, בחברה, רוקדת ואוהבת לטייל, כדבריה: אני בחורה חייכנית ומקסימה שרוצה גבר בעל נשמה טובה, עד 40 + (היא מקורסק, עיר מאד סובייטית שנמצאת קרוב לגבול אוקראינה ובלארוס, עיר תעשייתית ואפורה, שלא מצליחה לצאת מהימים בהם התנהלו הדברים בצורה סובייטית, בעיר בירוקרטיה גרועה אפילו יותר משבישראל :))  הנה תמונות, נטלי)

 

את פרטיה המלאים ושל כל הבנות שכאן ושבמאגר שלי, כולל טלפון ואימייל, ושל כל הבנות שיירשמו בכל השנה ב219$ בלבד. תשלום אחד בודד בלבד!  

אבגניב, 31, בתולה, 171, 78 ק''ג, מוסקבה, עיניים חומות, מנהלת בתחום הלוגיסטיקה, ה''ג, רווקה, אנגלית טובה, רציינת אדיבה ורגישה, מקשיבה לפופ וקוראת מגזינים, יוצאת להצגות וסרטים ובחברה, אוהבת אוכל רוסי איטלקי ויפני, שוחה ורוכבת על סוסם ואוהבת לטייל, כדבריה: רוצה להכיר איש כן שיאהב אותי ואני אותו, איש אדיב שרוצה במשפחה וילדים. עד 40 ויותר. (אם הייתי גבר, הייתי מתחתנת איתה :))) נטלי)

מנויים רבים חיים חיי אושר עם בנות מקסימות כמו אלה שבתמונות, למה שלא תצטרף?

פולינה, 33, עקרב, 171, 60 ק''ג, אוקראינה, עיניים ירוקות, מנהלת, ה''ג, רווקה, אנגלית מצויינת, רצינית שקטה ונבונה, תקשורתית, מקשיבה לרוק וקוראת ספרות עסקית ואזוטרית, יוצאת לסרטים ופארקים, אוהבת אוכל איטלקי, רוקדת ושומרת על כושר, כדבריה: רוצה איש שיחדיו ניצור משפחה טובה, מלאה באהבה, כבוד הדדי וילדים. מגיל 35 ומעלה. (אם הייתי גבר, גם איתה הייתי מתחתנת  :))) נטלי)

את פרטיה המלאים ושל כל הבנות שכאן ושבמאגר שלי, כולל טלפון ואימייל, ושל כל הבנות שיירשמו בכל השנה ב219$ בלבד. תשלום אחד בודד בלבד!  

 

אולגה, 28, קשת, 165, 65 ק''ג, רוסיה, עיניים אפורות כחולות, עובדת בנק, ה''ג, רווקה, אנגלית בסיסית, מתמידה ונבונה, כנה תנועה אדיבה ונאמנה, עדינה ורגישה, אופטימית ומלאת שמחת חיים, אוהבת מוסיקה וקוראת רומנים ובלשים, שוחה ורוכבת על סוסים ואוהבת לטייל, כדבריה: זה גם נעים וגם קשה לדבר על עצמי, נעים כיוון שכל אחד אוהב לספר על עצמו, וקשה, כיוון שלהסתכל אל תוך עצמי, זה מסע ולא סתם הליכה...אני יצירתית ואוהבת את התכונה הזו אצל אחרים, מאד דייקנית ולא אוהבת אנשים שאינם כאלה, מעדיפה חברת אנשים מנומסים ונבונים, מאד קשה לי עם מישהו שפתאום הופך להיות לא אמין, ואני מנסה להתנהג עם אנשים כפי שהייתי רוצה שינהגו אתי. אני אוהבת טיולים, לראות אנשים ועמים ותרבויות ומנהגים. לראות מראות מרתקים, אוהבת מוסיקה קצבית לריקוד. רוצה איש חזק בנשמה ובגוף, איש שיחה אמין. עד 37 ויותר. (היא גרה בעיר דזרז'ינסק, עיר שהיתה מרכז יצור הנשק הכימי של רוסיה, ועדיין יש בה מפעלים כימיים לרוב, העיר רחוקה רק כמה מאות ק''מ ממוסקבה, ממש לא המקום לחיות בו למרות שמנסים בשנים האחרונות ליצור בעיר אוירה חיובית, בכדי למנוע בריחת תושבים. המבנה בתמונה שצירפתי נראה מדאיג, לא?....ונחמד מאד שהיא כל כך חיננית ומלאת שמחת חיים ...נטלי)  חבר יקר, איך מתקשרים עם מישהי שיודעת אנגלית בסיסית? באינטרנט אתרים חינמיים רבים שנותנים אפשרות לכתוב בעברית ולקבל ברוסית וזאת גם בסקייפ! אני  זמינה באימייל, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנראה! חשוב לדעת שלרוסיות קל ללמוד עברית! (ואם הייתי גבר, ברור שגם איתה הייתי מתחתנת  :))) נטלי)

 חבר יקר, אתה יודע מה ההגדרה של מזל? 'כשהזדמנות פוגשת מוכנות' - אני נותנת לך את ההזדמנות, תביא את המוכנות ותבנה את עתידך הזוגי במו ידיך

אלה, 40, בתולה, 164, 65 ק''ג, מולדובה, עיניים ירוקות, ע''ב, הג''ח, גרושה עם בן שלוש עשרה, אנגלית בסיסית, מעשית וצנועה, אדיבה חברותית ועדינה, מלאת שמחת חים, מתחשבת ורומנטית, מקשיבה לקלאסי ופופ, קוראת רומנים ויוצאת לתיאטרון ומועדונים, בחברה, רוקדת ואוהבת לטייל, כדבריה: אני אישה מלאת שמחת חיים ונחמדה שרוצה קשר של אהבה הדדית, גבר עד 50 ויותר.

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?

 

נטליה, 51, קשת, 164, 56 ק''ג, רוסיה, עיניים אפורות, יועצת, ה''ג, גרושה ללא ילדים, אנגלית בסיסית, רצינית ואלגנטית, אופטימית ואחראית, שקטה, מקשיבה לפופ וג'אז, קוראת רומנים, יוצאת לפארקים ובחברה, שומרת על כושר, מטיילת בטבע, כדבריה: אני אישה יפה עם חוש הומור ואוהבת טבע, באם אתה מחפש עדיין את החצי השני שלך, ורוצה אישה בעלת הופעה מושכת ונשמה יפה, אשמח להכירך. גבר רציני ושקט, ללא מנהגים רעים, איש אינטליגנטי עד 60 ויותר.  חבר יקר, איך מתקשרים עם מישהי שיודעת אנגלית בסיסית? באינטרנט אתרים חינמיים רבים שנותנים אפשרות לכתוב בעברית ולקבל ברוסית וזאת גם בסקייפ! אני  זמינה באימייל, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנראה! חשוב לדעת שלרוסיות קל ללמוד עברית!

כולם רוצים להכיר רוסיות יפות, אבל גבר אמיתי עושה משהו בנידון !!!

ואלריה, 23, קשת, 171, 66 ק''ג, בלארוס, עיניים כחולות, מורה לאנגלית, תואר שני בשפות, רווקה, אנגלית מצויינת, גרמנית בינונית, נבונה אחראית וכנה, אדיבה נאמנה וגמישה, חברותית ומלאת שמחת חיים, מקשיבה לקלאסי פופ ורוק, קוראת רומנים וספרות בלשית, יוצאת ומבלה, אוהבת אוכל רוסי ואיטלקי, אוהבת ספורט, רוכבת על סוסים,אוהבת לטייל, כדבריה: אני הגיונית ודייקנית, אך בו בזמן אכפתית וכנה, מנסה לשלב תכונות אלה בחיי, ויודעת להפריד בין הרצינות והקשיחות של עבודתי לבין העדינות והאהבה שלי בביתי. רוצה איש אינטליגנטי ואדיב, שמנהל אורח חיים פעיל ורוצה להתפתח מידי יום. עד 32 ויותר.

    שימו לב: מנויים מקבלים את הפרטים המלאים של הבנות של היום ושל כל יום חינם הביתה - שנה שלמה!!  

אלנה, 36, קשת, 167, 57 ק''ג, מוסקבה, עיניים כחולות, עובדת בתחום החוק, ה''ג, רווקה, אנגלית מצויינת, רצינית וכנה, אדיבה ונאמנה, אופטימית ורומנטית, אוהבת מוסיקה מגוונת, קוראת רומנים ומגזינים,  יוצאת ומבלה, רוקדת ושומרת על כושר, רוכבת על סוסים ואוהבת לטייל, כדבריה: חלומי הגדול הוא להקים משפחה עם גבר רציני ואחראי, רוצה קשר של שותפות עם גבר  עד 50

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?

*****     פרטים חינם  של נשים רוסיות שרוצות להכיר גבר    *****

ולאדיסלאבה (Vladislava Zalevskaya) בת 36, קשת, 160, 64 ק''ג, אוקראינה צ'רניגוב, עיניים ירוקות חומות, טבחית, רווקה, יודעת אנגלית בסיסית ומספרת שהיא אדיבה עדינה ושמחה מטבעה, אוהבת ספורט ולטייל, אישה נעימה ושקטה, ורוצה להכיר גבר מגיל 38 ומעלה. הנה האימייל שלה, ואני מאחלת בהצלחה לפונה אליה ולה. חשוב מאד, אם אתה פונה אליה, אנא צרף תמונה, מניסיון, בנות לא עונות לאימייל ללא תמונה. נטלי  sistermjunhauzen@mail.ru


  המחיר כולל מנוי לשנה שלמה וגם דיסק-און-קי עם פרטים מלאים של אלפי הבחורות שכבר רשומות אצלנו  

חברים עם פרטי הבחורות מסופק מידע על מה הן אוהבות, השכלה, מה הן מחפשות בגבר, מה הן אומרות על עצמן, וכן טלפון, כתובת אימייל (דואר אלקטרוני) וכתובת דואר רגיל. שימו לב מספר פעמים בשבוע יופיעו כאן בנות בגילאים אחרים! מגוון הגילים: 18 עד 55

הרשם עכשיו! כי אם תעשה – יהיו תוצאות. אם לא תעשה – לא יהיו תוצאות

ברצונך לעשות מנוי ? הדבר המשתלם ביותר ללא ספק! לחץ כאן, ניתן לשלם בכל סוגי כרטיסי האשראי הבינלאומיים, ויזה, מאסטרכארד ודיינרס. התשלום מאובטח ברמת האבטחה הגבוהה ביותר הקיימת! החיוב יהיה על  $ 219.  זהו חיוב חד פעמי על סך של  219$  בלבד!  ותקבל את פרטי כל הבנות שבאתר! וכן כפעמיים בשבוע במשך שנה אליך ישירות לאימייל - פרטי בנות שנרשמו באותם ימים !!!!!! שליש מהמחיר של אתרים מתחרים!

    התשלום מאובטח לחלוטין, אינני מקבלת או רואה את פרטי האשראי שלך 

ניתן לפנות בכל שאלה אלי באימייל:   raklagever@gmail.com  דיסקרטיות מובטחת. רוצה שאתקשר? נא לציין שעה נוחה להתקשרות, תודה

שימו לב להשוואת המחירים עם אתרים אחרים, והתמורה המעולה שמקבלים אצלי (בירוק). יש ספק שאני הכי טובה?

 האתר  מחיר מנוי לשנה (ממוצע)  מה מקבלים
 אתרי הכרויות מובילים בארץ 800-1200 ש''ח  אפשרות לכתוב לבחורה דרך האתר בלבד! ללא תמונה ברוב המקרים, לא מקבלים טלפון אימייל או כתובת, הבחורה      מחליטה בצורה שרירותית באם לתת לך את הפרטים או לא
 אתרי הכרויות מובילים בחו''ל  מאות עד אלפי    דולרים!  רוב האתרים גובים פר הודעה שאתה שולח לבחורה, התכתבות פשוטה עם בחורה אחת יכולה להגיע למאות דולרים מבלי אפילו לראות עם מי מתכתבים!! וגם לאחר תשלום של מאות דולרים לא מקבלים את פרטי הבחורה!
 רק לגבר  219$ בלבד  מקבלים מיידית פרטים מלאים של אלפי בנות ובנוסף בנות חדשות שמצטרפות מידי יום - ישיר לאימייל שנה שלמה! כל הפרטים של הבנות!   תמונות, שאלון, טלפון, אימייל ואפילו כתובת מגורים מלאה! הדרך המושלמת להיכרות!

חבר'ה יום יום נרשמות בנות חדשות! אתם תקבלו את כל המבחר הקיים (לחצו כאן כדי לראות) וכל הבנות שיגיעו שנה שלמה!!!

          חברים! זו העיסקה הכי משתלמת בישראל !!! אני מאושרת ע''י פייפאל, הענק הפיננסי העולמי !!

          

אני מבטיחה לכם הגינות ומאמינה בכל ליבי ביושר במסחר,  אנו כתבו אלי לאימייל:  raklagever@gmail.com  התשלום באינטרנט מאובטח לחלוטין!!


בשורה תחתונה זה מה שאתם מקבלים: פרטי כל הבנות שבאתר (למעלה מ 4000 בנות) ושנה שלמה  כפעמיים בשבוע ישירות אליכם לאימייל פרטים מלאים של נרשמות חדשות! כ 1500 בנות חדשות חוץ מהמאגר!


חשוב מאד!!! ברוב אתרי ההכרויות בארץ  - אם לא בכולם - יש יותר גברים מנשים, אצלי על כל גבר יש עשרות נשים!! היחס הוא עצום לטובת הגברים!!

קראו כאן את מאמרה המפורסם של המובילה החברתית השווייצרית ג'ינה: למה כן לשאת אישה רוסיה....

כל הנשים שאנו מספקים את כתובותיהן הביעו את רצונן להכיר גברים זרים ולהגר למדינות שלהם! אין אצלנו מתחזות או צילומי ''דוגמניות'' בכדי להרשים! כל הפרטים סופקו ע''י הבנות עצמן, אנו לא משנים ולא מחדירים תמונות פיקטיביות

ולמה בעצם לא לעשות מנוי למטרת הרחבת אופקים? כאמור, העולם שלנו היום קטן, רוב האנשים בארץ יוצאים לחו''ל, מטיילים בעולם ופוגשים תושבים במדינות החוץ, עם המנוי תוכלו לקרוא על שאיפות של נשים, חלומותיהן ולדעת כיצד לגשת אליהן וליצור קשר. לא עוד יהיו בכם חששות מלהכיר נשים באירופה, דרך המנוי תוכלו להתכתב עם נשים, להכירן טוב ולהבין אותן, וגם אם לא מצאתם את מה שחיפשתם בעדכונים שאני שולחת לכם למעלה ממאה פעמים במשך שנה שלמה, הרי שרכשתם לכם מיומנות שיחה והכרות עם נשים מהעולם הרחב...

הרשם עכשיו! כי אם תעשה – יהיו תוצאות. אם לא תעשה – לא יהיו תוצאות

כל יום אנשים מודים לנו על שעשו את הצעד הכי חכם ונירשמו אלינו !!!!

   *   אני שולחת את פרטי הבנות כמאה פעמים בשנה, לא בימי שבת ולא בחגים.

משהו שאחת מהבנות שבאתר כתבה:

אם יכולתי להביע משאלה, הייתי רוצה להיות הדמעות שלך, להיוולד בעיניך ולמות בשפתיך...אבל אם אתה היית הדמעות שלי, לא הייתי בוכה לעולם בכדי לא לאבד אותך אף פעם ...

פלאזמה או LCD מה עדיף? כתבה מעניינת

אוהבים שירים ישנים וטובים?   http://www.songstube.net/

חזרה לדף ראשי...              

raklagever@gmail.com

אני שומרת לעצמי את הזכות לסרב לבקשות רכישה של פרטי בנות לפי שיקול דעתי הבלעדי וללא כל הסבר למי שאינני חפצה למכור לו את הפרטים


תגיות: נשים רוסיות, נשים אוקראיניות, שידוכים, אהבה, רומן, הכרות, הכרויות, אישה רוסיה, אישה אוקראינית, הכרות עם אישה רוסיה, נישואין, חתונה, הכרות עם אישה מאוקראינה, הכרות עם רוסיות, הכרות עם נשים רוסיות, הכרויות עם נשים רוסיות

raklagever 2008 - all right reserved  רק לגבר 2008 - כל הזכויות שמורות על פי חוק

 

אתר שוביניסט שהתחבר אלינו: http://www.shovinist.com/

 

 

 

תגיות: