רק לגבר: הכרויות לגברים עם כלות מאוקראינה ונשים רוסיות, נשיות ומרגשות. אתר הכרויות אמין

   די להיות לבד! יותר קל ומהר להכיר אישה מרוסיה מאשר מישראל !! כלה מאוקראינה, כלה מרוסיה  

  • אנשים הגונים שאפשר לסמוך עליהם!
  • אמינות שירות והגינות!
  • הסוף לבדידות נמצא כאן באתר
  • בנות חדשות בכל יום

תאר לעצמך איך חייך ישתנו כאשר תחיה אותם עם אישה יפה וממושמעת לצידך, לא יותר ימים שבהם לא תגיע לפגישות עם חברים או לפאב כיוון שאין לך עם מי, ולא משנה מה הסיבה... תמיד תרצה ללכת לכל מקום, אירועים, מסיבות, פגישות חברים. תמיד תרצה שכולם יראו את האישה שאיתך, תהנה ממבטי ההערכה שיופנו אליך מגברים ונשים. כי בינינו, גבר שאישה יפה לצידו הוא גבר שזוכה להערכה מכולם, הוא מצליחן אמיתי, כולם רוצים בחברתו !

15/16.1.14....הנה הבנות של היום, כל התמונות והפרטים נמסרו ע''י הבנות עצמן - והן ממתינות לפנייה מכם!  כמובן שכל הבנות

 דוברות רוסית ואת השפה הנוספת המצויינת....לצפייה בבנות של אתמול לחץ כאן ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אנא לחץ על הכפתור אם אינך רואה את הבנות של היום  

קטרינה, 30, סרטן, 167, 49 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות, מזכירה אישית, ה''ג, רווקה, אנגלית טובה, רצינית כנה אדיבה ונאמנה, חברותית ומלאת שמחת חיים, אופטימית ורומנטית, מקשיבה לקלאסי, רוק ופופ, קוראת ספרי מדע בדיוני, רומנים, יוצאת להצגות ומוזיאונים, סרטים תערוכות קוטנצרטים ופארקים, אוהבת אוכל איטלקי ויפנ י, רוקדת שומרת על כושר, מחליקה על הקרח ואוהבת לטייל. כדבריה: רוצה גבר עד 42 +

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?    אתה פונה אליה ישירות, אתה לא צריך אותנו, אנו לא מתווכים ולא מפריעים 

אנה, 34, אריה, 172, 57 ק''ג, אוקראינה, עיניים ירוקות, מנהלת ברשת מסעדות, ה''ג, גרושה ללא ילדים, אנגלית בסיסית, רצינית ושקטה, כנה אדיבה ואחראית. מקשיבה לקלאסית ורוק, קוראת ספרי מתח ובלשים, יוצאת להצגות וסרטים, בחברה, אוהבת לטייל, שומרת על כושר, כדבריה: אני וורקהולית (חולת עבודה, נטלי) רוצה להכיר איש אדיב, נבון ואמין. עד 40 + חבר יקר, איך מתקשרים עם מישהי שיודעת אנגלית בסיסית? באינטרנט אתרים חינמיים רבים שנותנים אפשרות לכתוב בעברית ולקבל ברוסית וזאת גם בסקייפ! אני  זמינה באימייל, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנראה! חשוב לדעת שלרוסיות קל ללמוד עברית!

  את האמת, אתה לא מעדיף להיות בבית עם אחת הנשים המתוקות והחביבות שבאתר? מה עוצר בעדך ?? אל תהיה מאלה שנותנים לחששות ולקמצנות לשלוט בחיים שלהם ! קח שליטה ובנה את אושרך בעצמך !!

נינה, 25, שור, 172, 55 ק''ג, אוקראינה, עיניים ירוקות, עוסקת בתחום המסחר, ה''ג, רווקה, אנגלית טובה, גרמנית ברמה בסיסית, מתמידה אופטימית ורומנטית, דואגת לפיתוח אישי ושיפור, בעלת חינוך טוב ומשכילה. אוהבת מוסיקה מגוונת, קוראת רומנים וספרי מתח, פסיכולוגיה ופילוסופיה. יוצאת ומבלה, שומרת על כושר ויוצאת לפסטיבלים, אוהבת לטייל. כדבריה: אני בחורה פשוטה, בעלת אופי נוח מאד, אך לא עם כל אחד. לי חוש הומור ואני נהנית לשוחח על נושאים שונים, אוהבת לצייר בשמן, בעלי חיים, יש לי חתול ואני חולמת על כלב... לומדת רכיבה על סוסים אוהבת לכתוב, לצערי עדיין ברוסית :))) לקרוא והולכת קבוע לחדר כושר, אוהבת לטייל ולהנות מהחליים. אני רוצה להתאהב, אהבה רגועה וללא לחץ, אהבה שתזרום צעד אחר צעד, אך שתהיה אמיתית ולא וירטואלית, אני מוכנה לנישואין ומשפחתיות ויודעת שאעשה את הגבר שלי למאושר בבעלים. רוצה מישהו שידע להוציא את הטוב שבי, בעל כוונות רציניות, מצליח ובטוח בעצמו. עד 42 (ולמי שלא הבין עדיין, היא מתה להתחתן :) נטלי)

מנויים רבים חיים חיי אושר עם בנות מקסימות כמו אלה שבתמונות, למה שלא תצטרף?

מריה, 34, דלי, 171, 55 ק''ג, רוסיה, עיניים ירוקות כחולות, מנהלת, ה''ג, גרושה עם בן אחת עשרה, אנגלית מצויינת, מעשית כנה ואדיבה, עדינה ומלאת שמחת חיים ואופטימיות, מקשיבה לרוק וקוראת רומנים, יוצאת לסרטים, תערוכות ופארקים, אוהבת אוכל איטלקי, לטייל, כדבריה: אני מאד אוהבת לטייל, ללמוד שפות, לתקשר עם אנשים וחברים, רוצה קשר של הבנה, כבוד ואהבה הדדיים, גבר עד 45 (ולדעתי 50+, נטלי)

את פרטיה המלאים ושל כל הבנות שכאן ושבמאגר שלנו, כולל טלפון ואימייל, ושל כל הבנות שיירשמו בכל השנה ב219$ בלבד. תשלום אחד בודד בלבד!  

                                       

אלנה, 35, מאזניים, 165, 49 ק''ג, סן פטרסבורג, עיניים אפורות, מפקחת ראשית, ה''ג, גרושה ללא ילדים,אנגלית בסיסית, רצינית צנועה ואדיבה, רומנטית ואחראית, מקשיבה לפופ וקוראת רומנים, יוצאת להצגות, בחברה, שומרת על כושר, כדבריה: אני אישה משפחתית שיכולה לעשות את הגבר שלי למאד מאושר, רוצה איש משפחתי בגילאי 40 + חבר יקר, איך מתקשרים עם מישהי שיודעת אנגלית בסיסית? באינטרנט אתרים חינמיים רבים שנותנים אפשרות לכתוב בעברית ולקבל ברוסית וזאת גם בסקייפ! אני  זמינה באימייל, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנראה! חשוב לדעת שלרוסיות קל ללמוד עברית!

  חבר יקר, אתה יודע מה ההגדרה של מזל? 'כשהזדמנות פוגשת מוכנות' - אני נותנים לך את ההזדמנות, תביא את המוכנות ותבנה את עתידך הזוגי במו ידיך

אלנה, 28, תאומים, 169, 60 ק''ג, אוקראינה, עיניים אפורות, מנהלת בחברת תרופות, ה''ג, רווקה, אנגלית טובה, רצינית שקטה ואחראית, כנה ועדינה, מקשיבה לפופ רוק וג'אז, קוראת רומנים ובלשים, מגזינים, יוצאת ומבלה, שוחה ומחליקה על הקרח, כדבריה: אני בחורה אדיבה שחולמת למצוא איש רציני אחראי ואדיב שמבין את פירוש המילים "אהבה" ו "משפחה" שמוכן כבר לקשר רציני, לאחריות, שרוצה מישהי מבינה, מפרגנת מתעניינת ואוהבת. עד 40 +  למה אני מוסיפה + ליד גיל הגבר המבוקש? ברוסיה גברים בני 50 נראים כמו בני 60 בארץ, כך שכשמישהי מבקשת גבר עד 50, בדמיונה היא רואה גבר רוסי שנראה כמו בן 60 או יותר. לכן, בפניה לבחורה תדגישו שאתם נראים טוב ונפלא - לא כפי שהיא מכירה ואל תהססו לפנות לבנות שמחפשות גברים צעירים בהרבה... מניסיון, רוב הבנות המומות מאיך שגברים ישראלים נראים טוב לעומת הגברים הרוסים

את פרטיה המלאים ושל כל הבנות שכאן ושבמאגר שלנו, כולל טלפון ואימייל, ושל כל הבנות שיירשמו בכל השנה ב219$ בלבד. תשלום אחד בודד בלבד!  

כולם רוצים להכיר רוסיות יפות, אבל גבר אמיתי עושה משהו בנידון !!!

רגינה, 28, תאומים, 165, 49 ק''ג, גרה בספרד, מדריד, עינים חומות, סטודנטית, רווקה, אנגלית וספרדית ברמה מצויינת, נבונה צנועה ונאמנה, גמישה חברותית ועדינה, רומנטית. מקשיבה למוסיקה מגוונת, קוראת רומנים ושירה ומגזינים, יוצאת ומבלה, רוקדת ומבקרת במועדונים, מוזיאונים ותערוכות. אוהבת מאכלי עמים, שומרת על כושר ומטיילת, כדבריה: הי! אני אישה צעירה שמאושרת בחייה ורוצה למצוא קשר רציני שיוביל לנישואין עם גבר מיוחד לי. רוצה קשר של אכפתיות, כבוד ואהבה הדדיים...איש עד 38 + (רוסיה עם יופי ספרדי, בחורה מדליקה....נטלי)

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?   ***   יותר מ 4 שנים של שירות מכל הלב והצלחות מדהימות!    *** 

ויקטוריה, 34, גדי, 161, 58 ק''ג, בלארוס, עיניים אפורות, תופרת פרוות, הג''ח, רווקה, אנגלית בסיסית, אחראית כנה ורצינית, צנועה אדיבה נאמנה וחברותית, מתחשבת ורומנטית, אוהבת לטייל, רוכבת על אופניים, יוצאת ומבלה, כדבריה: אני מחפשת איש עם נשמה קרובה בכדי להקים משפחה, וקשר שמבוסס על כבוד הדדי... אשמח להכיר איש אדיב, כן ומכבד את עצמו, בעל חוש הומור ושיודע לכבד את בת זוגו. עד 43 + חבר יקר, איך מתקשרים עם מישהי שיודעת אנגלית בסיסית? באינטרנט אתרים חינמיים רבים שנותנים אפשרות לכתוב בעברית ולקבל ברוסית וזאת גם בסקייפ! אני  זמינה באימייל, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנראה! חשוב לדעת שלרוסיות קל ללמוד עברית!

    שימו לב: מנויים מקבלים את הפרטים המלאים של הבנות של היום ושל כל יום חינם הביתה מידי יום - שנה שלמה!!  

אלינה, 38, עקרב, 165, 52 ק''ג, קזחסטאן, עיניים חומות, מורה, ה''ג, גרושה עם בני 14 ו 11, אנגלית בסיסית, שקטה ואדיבה ומלאת שמחת חיים, רומנטית, אוהבת מוסיקה וקוראת רומנים שירה ומגזינים, שוחה, רוכבת על סוסים ואוהבת לטייל, כדבריה: שאל אותי.... רוצה איש חזק, אדיב ונאמן, עד 44 (ולדעתי 55+, נטלי)

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?

אלנה, 41, תאומים, 163, 73 ק''ג, רוסיה, עיניים חומות, עוסקת בתחום הרפואה, גרושה עם בן בוגר, אנגלית בסיסית, רצינית מעשית וחברותית, רומנטית. מקשיבה לקלאסי ודיסקו וקוראת רומנים, יוצאת להצגות סרטים ולפארקים, שומרת על כושר, אוהבת לטייל, כדבריה: אני אישה אדיבה ונבונה, רוצה להכיר איש אדיב ומתחשב, נבון ועד 57 

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?

*****     פרטים חינם  של נשים רוסיות שרוצות להכיר גבר    *****

אליזבטה גוריונובה, 41, מאזניים, 175, 77 ק''ג, גרה במוסקבה, עיניים אפורות כחולות, מבקרת, ה''ג, גרושה עם תינוק. אנגלית בינונית, מספרת שהיא שקטה צנועה ואדיבה, אופטימית שמחה ומתחשבת, אישה הוגנת מאד שרוצה להכיר גבר הגון בכל גיל. הנה האימייל שלה ואני מאחלת לפונה אליה בהצלחה, נטלי  legalstar7@gmail.com


  המחיר כולל מנוי לשנה שלמה וגם דיסק-און-קי עם פרטים מלאים של אלפי הבחורות שכבר רשומות אצלנו  

חברים עם פרטי הבחורות מסופק מידע על מה הן אוהבות, השכלה, מה הן מחפשות בגבר, מה הן אומרות על עצמן, וכן טלפון, כתובת אימייל (דואר אלקטרוני) וכתובת דואר רגיל. שימו לב בכל יום יופיעו כאן בנות בגילאים אחרים! מגוון הגילים: 18 עד 55

הרשם עכשיו! כי אם תעשה – יהיו תוצאות. אם לא תעשה – לא יהיו תוצאות

ברצונך לעשות מנוי ? הדבר המשתלם ביותר ללא ספק! לחץ על הקישור שבדף הראשי, ניתן לשלם בכל סוגי כרטיסי האשראי הבינלאומיים, ויזה, מאסטרכארד ודיינרס. התשלום מאובטח ברמת האבטחה הגבוהה ביותר הקיימת! החיוב יהיה על  $ 219.  זהו חיוב חד פעמי על סך של  219$  בלבד!  ותקבל את פרטי כל הבנות שבאתר! וכן יום יום במשך שנה אליך ישירות לאימייל פרטי בנות שנרשמו אותו יום !!!!!! שליש מהמחיר של אתרים מתחרים!

    התשלום מאובטח לחלוטין, אינני מקבלת או רואה את פרטי האשראי שלך   

ניתן לפנות בכל שאלה אלי באימייל:   raklagever@gmail.com  דיסקרטיות מובטחת. רוצה שאתקשר? נא לציין שעה נוחה להתקשרות, תודה

שימו לב להשוואת המחירים עם אתרים אחרים, והתמורה המעולה שמקבלים אצלי (בירוק). יש ספק שאני הכי טובה?

 האתר  מחיר מנוי לשנה (ממוצע)  מה מקבלים
 אתרי הכרויות מובילים בארץ 800-1200 ש''ח  אפשרות לכתוב לבחורה דרך האתר בלבד! ללא תמונה ברוב המקרים, לא מקבלים טלפון אימייל או כתובת, הבחורה      מחליטה בצורה שרירותית באם לתת לך את הפרטים או לא
 אתרי הכרויות מובילים בחו''ל  מאות עד אלפי    דולרים!  רוב האתרים גובים פר הודעה שאתה שולח לבחורה, התכתבות פשוטה עם בחורה אחת יכולה להגיע למאות דולרים מבלי אפילו לראות עם מי מתכתבים!! וגם לאחר תשלום של מאות דולרים לא מקבלים את פרטי הבחורה!
 רק לגבר  219$ בלבד  מקבלים מיידית פרטים מלאים של אלפי בנות ובנוסף בנות חדשות שמצטרפות יום יום ישיר לאימייל שנה שלמה! כל הפרטים של הבנות!          תמונות, שאלון, טלפון, אימייל ואפילו כתובת מגורים מלאה! הדרך המושלמת להכרות!

חבר'ה יום יום נרשמות בנות חדשות! אתם תקבלו את כל המבחר הקיים (לחצו כאן כדי לראות) וכל הבנות שיגיעו שנה שלמה!!!

          חברים! זו העיסקה הכי משתלמת בישראל !!! אני מאושרת ע''י פייפאל, הענק הפיננסי העולמי !!

          

אני מבטיחה לכם הגינות ומאמינה בכל ליבי ביושר במסחר,  אנו כתבו אלי לאימייל:  raklagever@gmail.com  התשלום באינטרנט מאובטח לחלוטין!!


בשורה תחתונה זה מה שאתם מקבלים: פרטי כל הבנות שבאתר (למעלה מ 4000 בנות) ושנה שלמה 3 פעמים בשבוע ישירות אליכם לאימייל פרטים מלאים של נרשמות חדשות !!! למעלה מ 7500 בנות !!!


חשוב מאד!!! ברוב אתרי ההכרויות בארץ  - אם לא בכולם - יש יותר גברים מנשים, אצלי על כל גבר יש עשרות נשים!! היחס הוא עצום לטובת הגברים!!

קראו כאן את מאמרה המפורסם של המובילה החברתית השווייצרית ג'ינה: למה כן לשאת אישה רוסיה....

כל הנשים שאנו מספקים את כתובותיהן הביעו את רצונן להכיר גברים זרים ולהגר למדינות שלהם! אין אצלנו מתחזות או צילומי ''דוגמניות'' בכדי להרשים! כל הפרטים סופקו ע''י הבנות עצמן, אנו לא משנים ולא מחדירים תמונות פיקטיביות

ולמה בעצם לא לעשות מנוי למטרת הרחבת אופקים? כאמור, העולם שלנו היום קטן, רוב האנשים בארץ יוצאים לחו''ל, מטיילים בעולם ופוגשים תושבים במדינות החוץ, עם המנוי תוכלו לקרוא על שאיפות של נשים, חלומותיהן ולדעת כיצד לגשת אליהן וליצור קשר. לא עוד יהיו בכם חששות מלהכיר נשים באירופה, דרך המנוי תוכלו להתכתב עם נשים, להכירן טוב ולהבין אותן, וגם אם לא מצאתם את מה שחיפשתם בעדכונים שאנו שולחים לכם 300 פעמים במשך שנה שלמה, הרי שרכשתם לכם מיומנות שיחה והכרות עם נשים מהעולם הרחב...

הרשם עכשיו! כי אם תעשה – יהיו תוצאות. אם לא תעשה – לא יהיו תוצאות

כל יום אנשים מודים לנו על שעשו את הצעד הכי חכם ונירשמו אלינו !!!!

חזרה לדף ראשי...              

מחפש מתנה מדהימה לאישה שבחייך? חברה, בת, אימא או גרושה? לחץ כאן

raklagever@gmail.com

אני שומרת לעצמי את הזכות לסרב לבקשות רכישה של פרטי בנות לפי שיקול דעתי הבלעדי וללא כל הסבר למי שאינני חפצה למכור לו את הפרטים


תגיות: נשים רוסיות, נשים אוקראיניות, שידוכים, אהבה, רומן, הכרות, הכרויות, אישה רוסיה, אישה אוקראינית, הכרות עם אישה רוסיה, נישואין, חתונה, הכרות עם אישה מאוקראינה, הכרות עם רוסיות, הכרות עם נשים רוסיות, הכרויות עם נשים רוסיות

raklagever 2008 - all right reserved  רק לגבר 2008 - כל הזכויות שמורות על פי חוק

 

 

אתר שוביניסט שהתחבר אלינו: http://www.shovinist.com/